SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • Jaka odżywa

    Post
    Odżywki i suplementy

    jak wolisz. Ale sam przekonasz sie że amerykańskie nie znaczy lepsze. JEżeli chodzi o stack to może być np. Creatine Xplode Olimpu. Ale efekty bd bardzo zbliżone. Nie ma różnicy czy dasz mono czy stack kreatynowy.

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1729 Data: 2012-04-07 11:36:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OLIMP Creatine Mega Caps + NitroBolon II ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witam brat prosił mnie bym napisal do was i czy nie moglibyscie mu pomóc w rozpisaniu suplementacji: Nitrobolon II 550g Olimp creatine mega caps 120kaps AAKG Trec 240kaps jego starz to 1,5 roku 3 cykle dwa poprzednie to mono z vitalmaxa i drugi samo CP waga 57kg biceps 34cm dieta oczywiscie jest

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2763 Data: 2009-02-04 20:20:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Omega Sports FlashOver /kosa

    Post
    Odżywki i suplementy

    MajkelTSW - mnie też ta 'omega' zmyliła. Omega Sports - FlashOver Supplement Facts: Serving Size: Scoop Servings per Container: 45 Amount Per Serving % Daily Value Creatine Monohydrate 1,667 mg** 1,667 mg** Glycerol Mono Stearate 1,667 mg** 1,667 mg** N-Acetyl Tyrosine 667 mg ** 667 mg ** Beta-Alanine 533 mg ** 533 mg ** Beta- [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3951 Data: 2010-09-27 15:48:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl kreatynowy.. proszę o pomoc

    Post
    Odżywki i suplementy

    Universal Nutrition Creatine micronized powder bardzo dobre mono. ja bylem zadowolony z dzialania. siła na plus, obwody na plus co do vitalmaxa moim zdaniem szkoda kasy, bardzo słabe (to tylko moje zdanie, na ciebie moze działać)

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1371 Data: 2011-04-21 12:14:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw do oceny

    Post
    Odżywki i suplementy

    A taki zestaw zamiast w/w 1. Shotgun + OLIMP CREATINE XPLODE 500G (zamiast mono z Universala) + OLIMP PROVIT 80 Zmieniony przez - hoop7 w dniu 2012-09-06 22:28:14

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1918 Data: 2012-09-06 22:27:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaką kreatyna ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    albo co kowal wrzucil pure creatine na 100% dziala po sobie moge powiedziec ale jablczan tez bardzo dobry tylko trzeba nim jechac solo bo z mono to moim zdaniem mniejszy progress

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2153 Data: 2012-05-13 00:37:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa i suplementacja w wakacje

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    kreatyna może być. Znajdź jakieś mono. Activlab na przykład, albo mix creatine + beta alanine. co do treningu, może zrób split 1 raz w tygodniu ale rozbij na 4 dni. Gainer to kiepski wybór - sam cukier. Jeżeli brakuje Ci w diecie białka - kup WPC, jak brakuje węgli - jedz więcej płatków owsianych, ryżu, makaronu, ziemniaków. Jeżeli nie brakuje Ci [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 728 Data: 2013-06-16 18:13:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co przed treningiem?

    Post
    Odżywki i suplementy

    jest w tym kreta, mono , czelat magnezowy, jakis dwusodowy creatine phospate. nie mam napisane ile gram w porcji.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 902 Data: 2012-12-06 21:26:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o rade

    Post
    Odżywki i suplementy

    Możesz kupić mono Treca albo Vitala (dobra jakość przy dość niskiej cenie) Ewentualnie proponuje zestawik: TREC Creatine Mikro 400g + Tauryna + 500g Dextroza GRATIS V.I.P. za 65 zł, albo promocyjny zestaw Vitalmaxa Kreatyna + Dextroza gratis (nie wiem czy jeszcze jest w sklepach) Jednak jak masz już Carbo to dextroza jest zbędna.

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2667 Data: 2006-04-10 11:11:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem z ułożeniem cyklu

    Post
    Odżywki i suplementy

    chcę trochę przyciąć na kosztach, bo wiadomo jak jest z kasą. To czy na cykl (obwodowy że tak to ujmę) lepszy byłby mono + ew aakg czy może Olimp - Creatine Xplode + ew. cos dodatkowo ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 833 Data: 2012-04-30 19:22:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam panowie,chciałbym zrobic cykl kreatynowy mono z jabłczanem 8 tygodni: TREC NUTRITION CM3 caps + SCITEC NUTRITION CREATINE CAPS + do tego jako przedtreningówke S.A.W,co myslicie o tym zestawie? Prosił bym o ewentualna rozpiske w jakch ilosciach i kiedy brac,dodam ze to bedzie mój drugi cykl wczesniejszy mialem 8 tygodni na Crea9 Xtreme.Wiek [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 3836 Data: 2013-12-09 20:54:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TCM+ ... ? co radzicie?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Proponowałbym połączyć tcm właśnie z mono np. creatine 1250 z olimpu. Jak długi chciałbyś ten cykl? Ile treningów tygodniowo przewidujesz? Odpowiedz to napiszę CI dawkowanie.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2009-02-01 13:17:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co wybrać??

    Post
    Odżywki i suplementy

    a teraz takie pytanko czy po mono nie zaleje mnie dużo bardziej niż gdybym uzywał stack'a kreatynowego np (universal creatine/universal strom) - przykład

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1055 Data: 2013-09-19 18:44:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja venom + bcaa czy do tego kreatyna?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Odkopuje bo to mój temat, nie chce zakładać nowego skoro chodzi o to samo. Lepiej zakupić 500g Treca CM3 czy 500g Creatine Xplode olimpu ? raz w zyciu jadłem tylko mono, nie wiem ktora z tych dwóch odzywek bedzie lepsza jak dla mnie, zalezy mi na redukcji tłuszczu i sile, po zjedzeniu thermo stima chciałbym dobudowac troche mięsnia. Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2283 Data: 2012-04-10 15:36:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl kreatynowy

    Post
    Odżywki i suplementy

    i jeszcze jedno jak nie mam dostępu do Vitalmax-standard a mam do treca i do HI TEC Creatine Powder 500 g (100 porcji) + 250 g GRATIS = 750 g w super cenie - 59,99 zł !!! to co byś polecił jakies mono z treca czy to z hi teca?

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5069 Data: 2008-11-07 12:11:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl kreatynowy

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witam. Nie chciałem tworzyć nowego tematu więc napiszę tutaj ;) Chciałbym zacząć swój pierwszy cykl kreatynowy no i byłem już prawie pewny co do zakupu rzeczy na ten cykl ale na jednym z treningów gadałem z kumplem o tym wszystkim i teraz mam taki mętlik w głowie, że zdecydowałem napisać na forum. Cykl planuje zacząć koniec listopada-początek [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5069 Data: 2009-11-10 13:36:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaka kreatyna

    Post
    Odżywki i suplementy

    acha to wezme na cykl 6 tygodniowy olimpa creatine mega caps, będę brał w dt 4 capsy rano na czczo 30min przed sniadaniem i 4 zaraz po treningu. w dnt tylko 4 rano na czczo 30min przed sniadaniem. no i jesli mowicie zeby nie brac ani dektrozy ani HMB to bede brac samo mono. dziekowa za pomoc

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 4282 Data: 2008-08-29 20:05:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple?! POMOCY

    Post
    Odżywki i suplementy

    W sumie to nie będą moje pierwsze odżywki. Wcześniej brałem mono olimpa, aminokwasy, jakieś gainery też był, białko ostrowi. Także nie jest to pierwszy raz z odżywkami.. A co powiesz na takie zestawienie ? MVP INCREDIBLE BULK Universal Creatine 1kg Creapure VITALMAX - WHEY PRO GAINER Zmieniony przez - MMA_Squad w dniu 2010-12-08 08:06:35

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1473 Data: 2010-12-08 08:01:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na poczatek?

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] to jest byłem bardzo zielony w tym temacie mój staż wynosił ponad rok efekty: +10kg na ławie i nic masy tylko siła mi poszła kreatynę brałem około 6tygodni teraz staż około 3,5lat i biorę aktualnie mono z hi teca creatine powder 500g biorę już z 2,5tygodnia i wyniki o niebo lepsze niż kiedyś 5kg na ławie w 2,5tygodnia i około 2kg więcej ważę :)

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2499 Data: 2012-01-19 19:31:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl masa

    Post
    Odżywki i suplementy

    wez creatine xplode od olimpu, na mnie lepiej działał niz storm i jak dla mnie najlepszy stak kreatynowy. Ale jak nie masz duzo kasy to mono w zupełnosci Ci styka

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2262 Data: 2013-10-31 16:31:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)