jak wolisz. Ale sam przekonasz sie że amerykańskie nie znaczy lepsze. JEżeli chodzi o stack to może być np. Creatine Xplode Olimpu. Ale efekty bd bardzo zbliżone. Nie ma różnicy czy dasz mono czy stack kreatynowy.
Witam brat prosił mnie bym napisal do was i czy nie moglibyscie mu pomóc w rozpisaniu suplementacji: Nitrobolon II 550g Olimp creatine mega caps 120kaps AAKG Trec 240kaps jego starz to 1,5 roku 3 cykle dwa poprzednie to mono z vitalmaxa i drugi samo CP waga 57kg biceps 34cm dieta oczywiscie jest
Universal Nutrition Creatine micronized powder bardzo dobre mono. ja bylem zadowolony z dzialania. siła na plus, obwody na plus co do vitalmaxa moim zdaniem szkoda kasy, bardzo słabe (to tylko moje zdanie, na ciebie moze działać)
A taki zestaw zamiast w/w 1. Shotgun + OLIMP CREATINE XPLODE 500G (zamiast mono z Universala) + OLIMP PROVIT 80 Zmieniony przez - hoop7 w dniu 2012-09-06 22:28:14
albo co kowal wrzucil pure creatine na 100% dziala po sobie moge powiedziec ale jablczan tez bardzo dobry tylko trzeba nim jechac solo bo z mono to moim zdaniem mniejszy progress
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
kreatyna może być. Znajdź jakieś mono. Activlab na przykład, albo mix creatine + beta alanine. co do treningu, może zrób split 1 raz w tygodniu ale rozbij na 4 dni. Gainer to kiepski wybór - sam cukier. Jeżeli brakuje Ci w diecie białka - kup WPC, jak brakuje węgli - jedz więcej płatków owsianych, ryżu, makaronu, ziemniaków. Jeżeli nie brakuje Ci [...]
Możesz kupić mono Treca albo Vitala (dobra jakość przy dość niskiej cenie) Ewentualnie proponuje zestawik: TREC Creatine Mikro 400g + Tauryna + 500g Dextroza GRATIS V.I.P. za 65 zł, albo promocyjny zestaw Vitalmaxa Kreatyna + Dextroza gratis (nie wiem czy jeszcze jest w sklepach) Jednak jak masz już Carbo to dextroza jest zbędna.
chcę trochę przyciąć na kosztach, bo wiadomo jak jest z kasą. To czy na cykl (obwodowy że tak to ujmę) lepszy byłby mono + ew aakg czy może Olimp - Creatine Xplode + ew. cos dodatkowo ?
Witam panowie,chciałbym zrobic cykl kreatynowy mono z jabłczanem 8 tygodni: TREC NUTRITION CM3 caps + SCITEC NUTRITION CREATINE CAPS + do tego jako przedtreningówke S.A.W,co myslicie o tym zestawie? Prosił bym o ewentualna rozpiske w jakch ilosciach i kiedy brac,dodam ze to bedzie mój drugi cykl wczesniejszy mialem 8 tygodni na Crea9 Xtreme.Wiek [...]
Proponowałbym połączyć tcm właśnie z mono np. creatine 1250 z olimpu. Jak długi chciałbyś ten cykl? Ile treningów tygodniowo przewidujesz? Odpowiedz to napiszę CI dawkowanie.
a teraz takie pytanko czy po mono nie zaleje mnie dużo bardziej niż gdybym uzywał stack'a kreatynowego np (universal creatine/universal strom) - przykład
Odkopuje bo to mój temat, nie chce zakładać nowego skoro chodzi o to samo. Lepiej zakupić 500g Treca CM3 czy 500g Creatine Xplode olimpu ? raz w zyciu jadłem tylko mono, nie wiem ktora z tych dwóch odzywek bedzie lepsza jak dla mnie, zalezy mi na redukcji tłuszczu i sile, po zjedzeniu thermo stima chciałbym dobudowac troche mięsnia. Zmieniony [...]
i jeszcze jedno jak nie mam dostępu do Vitalmax-standard a mam do treca i do HI TEC Creatine Powder 500 g (100 porcji) + 250 g GRATIS = 750 g w super cenie - 59,99 zł !!! to co byś polecił jakies mono z treca czy to z hi teca?
Witam. Nie chciałem tworzyć nowego tematu więc napiszę tutaj ;) Chciałbym zacząć swój pierwszy cykl kreatynowy no i byłem już prawie pewny co do zakupu rzeczy na ten cykl ale na jednym z treningów gadałem z kumplem o tym wszystkim i teraz mam taki mętlik w głowie, że zdecydowałem napisać na forum. Cykl planuje zacząć koniec listopada-początek [...]
acha to wezme na cykl 6 tygodniowy olimpa creatine mega caps, będę brał w dt 4 capsy rano na czczo 30min przed sniadaniem i 4 zaraz po treningu. w dnt tylko 4 rano na czczo 30min przed sniadaniem. no i jesli mowicie zeby nie brac ani dektrozy ani HMB to bede brac samo mono. dziekowa za pomoc
W sumie to nie będą moje pierwsze odżywki. Wcześniej brałem mono olimpa, aminokwasy, jakieś gainery też był, białko ostrowi. Także nie jest to pierwszy raz z odżywkami.. A co powiesz na takie zestawienie ? MVP INCREDIBLE BULK Universal Creatine 1kg Creapure VITALMAX - WHEY PRO GAINER Zmieniony przez - MMA_Squad w dniu 2010-12-08 08:06:35
[...] to jest byłem bardzo zielony w tym temacie mój staż wynosił ponad rok efekty: +10kg na ławie i nic masy tylko siła mi poszła kreatynę brałem około 6tygodni teraz staż około 3,5lat i biorę aktualnie mono z hi teca creatine powder 500g biorę już z 2,5tygodnia i wyniki o niebo lepsze niż kiedyś 5kg na ławie w 2,5tygodnia i około 2kg więcej ważę :)
wez creatine xplode od olimpu, na mnie lepiej działał niz storm i jak dla mnie najlepszy stak kreatynowy. Ale jak nie masz duzo kasy to mono w zupełnosci Ci styka